Za dveřmi - AKTUALITY

ZA DVEŘMI 2014 klepe na dveře! V termínu 14. - 18.7., od pondělí do pátku, se v centru Prahy potkají umělci z České republiky, Slovenska, Polska, Německa, Portugalska a Ukrajiny. Bude se lítat ve vzduchu, tančit na chůdách, zpívat, muzicírovat...hrát divadlo! Budete se smát, i brečet, tleskat, pískat, výskat...t ě š í m e  s e  n a  V á s!

 

-------------------------------

Těšíme se na Vás v termínu 14.-18.7. 2014!

------------------------------- 

--------------------------------- 

Návštěvníkům letošního 5.ročníku mezinárodního festivalu pouličního divadla děkujeme za přízeň a těšíme se na opětovné setkání v roce 2014!

organizační team festivalu

---------------------------------

ZA DVEŘMI

… jsou ulice plné zážitků!

Každá vteřina umění na ulici je tak vzácná, umí překvapit a potěšit. Mezinárodní festival pouličního divadla Za dveřmi přináší těchto nedocenitelných okamžiků nespočet, přináší je dětem i dospělým, domácím i turistům - protože pouliční divadlo nezná limitů jazyka či věku. V samém středu Prahy, v úchvatné historické kulise se po dobu 5 dnů několikrát denně dostanete do centra jednoho velkého divadelního jeviště.

Za dveřmi je ulice, dvorek, náměstí, za dveřmi je svět. Svět imaginace, divadla a klaunérie. Nebojte se do něj s námi vstoupit!

 Na pražská náměstí, ulice i dvorky přinášíme představení z celé Evropy či dokonce z Asie. Spojme své síly, abychom oživili centrum hlavního města i v letních měsících. Je zvykem, že se každé hlavní město snaží nabídnout nejenom pro návštěvníky z cizích zemí ale i pro své vlastní obyvatele pouliční oslavu prodchnutou letní pohodou. A letní nuda v Praze může být zapomenuta!

Dveře jsou dokořán a my vás srdečně zveme abyste šli dál. Divadlo vás vítá s otevřenou náručí!